Cestování z domova

Sociální izolace nás všechny nutí zůstat doma. Pokud uvíznete uvnitř, nezoufejte, díky tomu se stanete digitálním glóbusem…bezpečným způsobem.

Slavná muzea a historické organizace dnes díky technologiím nabízejí virtuální prohlídky, které můžete absolvovat z pohodlí své pohovky nebo postele. Být omezen na čtyři stěny ještě nikdy nebylo tak zábavné. To neznamená, že se z vás musí stát gaučový povaleč. Přinášíme technologické destinace, vy se přesvědčíte, že jste v bezpečí, s dostatkem zásob na celý „výlet“ a dobrým wi-fi připojením. Užij si to!

EarthCam

Chtěli jste vždy na jaře navštívit New York? Nyní máte šanci. Muzea a ulice samozřejmě můžete navštívit na Googlu, ale také na EarthCam.

Google Arts & Culture nabízí více než 1000 mezinárodních destinací bohatých na kulturu 

Sledujte kulturu online, protože společnost Google Arts & Culture navázala partnerství s více než 1 000 muzei a galeriemi po celém světě na online výstavách. MoMA v New Yorku, Van Goghovo muzeum v Amsterdamu, Národní galerie v Londýně a Palác ve Versailles, abychom jmenovali alespoň některé, nabízejí krásné sbírky, které čekají na své objevení. Začněte svůj výlet mimo muzeum nebo se podívejte na stránku Open Heritage a poté se vydejte dovnitř za tím, co chcete objevit.

Videa NASA a dětský klub

Pokud vás zajímá, co je mimo planetu Zemi, videa NASA v ultra vysokém rozlišení jsou určena právě vám. Jejich speciální akce samozřejmě můžete sledovat živě i na platformě. A co víc, pokud potřebujete děti zabavit, mají pro ně úžasnou škálu aktivit .

Prozkoumejte živé kamery pro milovníky zvířat

Pokud jsou pro vás panda kamery příliš omezující, existují živé kamery po celém světě. Objevte je s Explore.org. Je úžasné, kam se v dnešní době dá cestovat s technologií. Můžete jet do Afriky nebo pod vodu, každý týden si můžete vybrat téma a nikdy se nebudete nudit.

https://explore.org/livecams