10 filmů o cestování a zajímavých destinacích

V těchto dnech vás vyzýváme, abyste udrželi svého ducha povzneseného a své cesty bezpečné. Říkáme, proč si neužít tento Netflix a Chill čas a navíc si užít filmy, které vám pomohou cestovat po světě…z domova. Zde je 10 filmů o cestování a cestách ke shlédnutí na Netflixu 

Jsme docela velcí filmoví fanoušci a bylo těžké vybrat jen deset. Evropa má tolik nádherných měst k objevování, ale chtěli jsme se ponořit i do jiných kontinentů. Proto jsme přidali také nádherná místa v Americe a Asii. Nebojte se, nebudou zde žádná upozornění na spoilery. Užívat si!

Pojďme cestovat do Ameriky

Into the Wild – Aljaška, USA

Někdy je cesta cílem a nejlepším filmem pro začátek našeho digitálního průzkumu je Into the Wild , odehrávající se na Aljašce. Je založen na skutečném příběhu – a knize – a zve nás všechny, abychom zjistili, jak by se žilo v divočině… a také následovali své sny.

Wild – Pacific Crest Trail, Northwest, USA

Co byste dělali, kdybyste se ocitli na křižovatce? Co děláte, když se potřebujete vyrovnat s životními událostmi? To nám ukazuje Cheryl Strayed nebo Reese Witherspoon, když se rozhodne vydat se za dobrodružstvím svého života a projít se po Pacific Crest Trail in Wild .

Pojďme objevovat Asii

Ztraceno v překladu – Tokio, Japonsko

Nejlepší filmy jsou ty, které vzbuzují nějaký rozruch, které vás dostanou z vaší komfortní zóny a dostanou se k životu. Klasické drama Billa Murraye a Scarlett Johanssonové nám umožňuje objevit krásné město, ale také nám připomíná, abychom věnovali pozornost ostatním cestovatelům.

Nejlepší exotický hotel Marigold – Jaipur, Indie

Není mnoho filmů, které si hrají se všemi vašimi smysly, ale tento je jeden z nich. Při seznamování s postavami uvidíte, že už jste si město zamilovali. Má to relaxační, exotické kouzlo, které je ideální pro bouřlivé časy.

Eat Pray Love – Bali, Indonésie

Pokud hledáte osobní cestu za poznáním, kde někdo cestuje z bodu A do bodu B, aby se naučil důležitou životní lekci, nehledejte nic jiného než Jíst, modlit se, milovat . Ve filmu vystupuje hollywoodská milenka Julia Roberts, která se vydává na cestu kolem světa a nakonec se zamiluje do indonéského Bali.

Milujme Evropu

Pod toskánským sluncem – Toskánsko, Itálie

Někdo má rád dobrodružství, jiný má rád romantiku a zatímco někdo si užívá nové cesty, my si nemůžeme pomoci a nepodíváme se do klasiky. Pod toskánským sluncem je skvělá příležitost zamyslet se nad tím, jaké šance nám život nabízí a jaké máme štěstí, že žijeme dnes.

Amelie – Paříž, Francie

Slogan filmu je „Ona ti změní život“ a to platí jak o dějové lince, tak o francouzském filmu. Pokud si chcete rozšířit obzory a zároveň si užít každý snímek, tento film nabízí jedny z nejlepších míst v Paříži.

PS I Love You – Wicklow Mountains, Irsko

Pokud hledáte serióznější filmy, toto romantické drama vás přiměje tyto tkáně přiblížit. Sem tam má nějakou komedii, ale přiměje vás ocenit život a to, co máte. V hlavní roli Hilary Swank je to skvělá příležitost objevit skryté klenoty Evropy.

Vicky Cristina Barcelona – Barcelona, ​​Španělsko

Léto, přátelé cestují do Barcelony, do party se přidává umění, víno a dobré jídlo, ale také láska, milenci a bývalé manželky. Je to zajímavý film a ukáže vám, proč za něj dílo Woodyho Allena dostalo Oscara.

Tajný život Waltera Mittyho – Grónsko, Island

Pro ty z vás, kteří chtějí uhasit své touhy po dobrodružstvích, naplněných momenty, které vás inspirují k tomu, abyste si sbalili tašku, pak The Secret Life of Walter Mitty odehrávající se v Grónsku na Islandu rozhodně musíte vidět.

Užijte si svůj maraton Cestování z domova!