Tipsport Gamechanger 2, Vémola, Végh a MMA 2024

Jak předpověděli přední kritici světového sportu, MMA letos dostálo svým závazkům a postoupilo na další příčku slávy. OKTAGON vše dodržel na více než sto procent a připravil pro své fanoušky další jedinečné MMA SHOW. Na co se můžete letos těšit? Jednoznačným HITem letošního roku je OKTAGON 57: ECKERLIN VS. BROŽ a s ním drží krok OKTAGON 58: VÉMOLA VS. VÉGH 2. To však není zdaleka vše. Zajímá vás, co se chystá? Čtěte.

MMA je o soubojích, OKTAGON je umění

Smíšené bojové sporty (MMA) možná začaly jako souboje v klecích, ale rozhodně tím nekončí. OKTAGON povýšil celý svět MMA na velkolepé SHOW, které nemají ve světě obdoby co do jedinečnosti a i letos připravil pro své fanoušky řadu zajímavých večerů, které budou plné emocí. Novodobí gladiátoři jsou v plném proudu příprav a na vás je, abyste si zajistili své místo na tribuně.

MMA inspiruje celé generace, OKTAGON vítězí

Možná jste se s MMA ještě nesetkali. A máte pocit, že je to surová zábava plná krve a modřin, patřící více do světa neandrtálců než současného lidského pokolení. Nemohli byste se víc mýlit. Pot, krev a rány jsou jen pozlátkem, které završí večer, stojící na disciplíně, tvrdých trénincích, odříkání a pevné mysli bojovníka. MMA je více o respektu a mindsetu než o ranách, které v kleci padnou.

Legendy MMA ztělesňují celoživotní vítězství, touhu učit se ze svých proher a sílu opakovaně se zvednout a jít dál. Zajímá vás víc? Podívejte se, jaké turnaje MMA si pro vás OKTAGON letos připravil.

Evropské MMA SHOW 2024 aneb OKTAGON se s tím nemaže

Už víte, v čem tkví podstata celého MMA. Jaké SHOW si pro vás letos OKTAGON připravil?

OKTAGON 56 (20.4. 2024) Birmingham

  • OKTAGON se letos podívá na britskou půdu.

  • V kleci se představí nejen stálice OKTAGONu, ale také tamní legendy.

  • Diváci se mohou těšit na Shema Rocka a šampiona OKTAGON Challenge George STAINESE.

Udělejte si výlet s celou rodinou nebo s přáteli, užijte si prodloužený víkend a nezapomeňte navštívit nejznámější památky, které si s MMA rozhodně nezadají. I když, mezi námi, OKTAGON u nás vede.

OKTAGON 57: ECKERLIN VS. BROŽ (4.5. 2024) Frankfurt

Máte svého favorita? S koupí lístků neotálejte. Budou pryč, než byste řekli “MMA”. Ani tentokrát se nezapomeňte kromě OKTAGON SHOW podívat i na památky. Stojí za vidění.

OKTAGON 58: VÉMOLA VS. VÉGH 2 (8.6. 2024) Praha

OKTAGON 59 (20.7. 2024) Bratislava

  • Dalším HITem letošního roku je jednoznačně Bratislava a vše, co se tu odehraje.

  • Proti sobě zde stanou v kleci Rony Paradeiser a bývalý šampión KSW Torres.

  • Dalšími HITy jsou srbská #1 v lehké váze Bogdanovićom, Losene Keita a dvojnásobný šampion Cage Warriors Sardarim z Holandska.

OKTAGON 62 (12.10. 2024) Frankfurt

  • OKTAGON navštíví Deutsche Bank Park ve Frankfurtu s kapacitou míst více než 50 000 diváků.

  • Bude se jednat o největší akci v historii celé organizace. Nenechte si ji ujít.

Ani zde nezapomeňte, že budete v krásném historickém městě, které vám toho má hodně co nabídnout. Navíc, abyste se poznali s dalšími fanoušky, nezapomeňte na MMA merch. S ním se neztratíte nikde.